Green News

Veľké prekvapenie! Vyhrajte jedálniček od výživovej špecialistky na mieru!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Vyhrajte jedálniček vypracovaný výživovou špecialistkou na mieru pre vás!

Naša súťaž sa už rozbehla, to nám však nebráni v tom, aby sme ju pre vás ešte viac zatraktívnili. Už viete, že každý týždeň môžete vyhrať hrniec na fermentovanú zeleninu, zásteru a chňapky s folklórnym motívom a ako hlavná cena je pre vás pripravený multifunkčný polievkovar. To však nie je všetko! Máme pre vás ešte jedno prekvapenie!

Ten z vás, na ktorého sa usmeje šťastie, k hlavnej cene získa ešte niečo špeciálne! Niečo, čo súvisí nielen s varením, ale aj so zdravou životosprávou. Jedálniček vypracovaný priamo na mieru od Alice Andrašíkovej, ktorá sa venuje trénerstvu a výživovému poradenstvu.

V priebehu nášho súťaženia vám Alicu a jej dlhoročnú prácu predstavíme prostredníctvom online rozhovorov alebo článkov a ak sa podarí, čo-to pre vás spolu aj navaríme. 🙂 Vysvetlíme vám komu a v čom môže takýto jedálniček pomôcť, a teda prečo sa oplatí zabojovať o hlavú cenu!

Pravidlá súťaže, podmienky a všetko o výhrach nájdete tu: Veľká fotosúťaž VEGE a EKO receptov | GOGREENTALK

Sledujte nás aj naďalej v skupine Moja zelená súťaž | Facebook a pravidelne sa zapájajte so svojimi receptami. Čím viac fotiek pošlete, tým vyššia je vaša šanca vyhrať.

Pozrite si niekoľko odfotených receptov od Alice v našej galérii a ešte viac ich nájdete na jej FB stránke Cvičenie a výživa s Alicou | Facebook