o nás

O nás

Pinterest LinkedIn Tumblr

GoGreenTalk je platforma, ktorá vznikla a funguje vďaka podpore slovenskej spoločnosti GreenCon International. Jej dvaja majitelia výrazným spôsobom prispievajú k riešeniu problémov s hromadiacim sa odpadom nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Vyvinuli vo svete unikátnu technológiu spracovania rôzneho odpadu a zvyškových materiálov, z ktorých vzniká stavebný materiál. Prečítajte si viac na www.greencon.sk

Portál GoGreenTakl pravidelne prináša správy zo zeleného sveta. Informácie o firmách či jednotlivcoch, pre ktorých je ekológia naozaj dôležitá, zaradili ju do svojho bežného života alebo do výrobných procesov svojich firiem.

Na našich stránkach si môžete prečítať aj mnohé inšpiratívne rozhovory ľudí, ktorí zmenili svoj životný štýl, pre ktorých sa život v súlade s prírodou stal tým jediným, ktorý je im vlastný

Nájdete u nás tiež veľa trikov, tipov a rád ako postupne, pomaly no predsa efektívne, žiť o niečo zelenšie. Predsa maličkosti, ktoré bude robiť každý z nás, môžu mať veľký dopad!

Môžete sa tiež tešiť na pravidelné súťaže, ktoré pre vás pripravujeme. Ich ústrednou témou bude samozrejme ekológia. S ňou budú súvisieť nielen vaše úlohy a podmienky zapájania sa, ale aj krásne ceny, ktoré vás podporia v spôsobe života šetrnom k našej planéte.

Prajeme vám príjemné zelené čítanie!